اخبار

1396/07/13
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران:

اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزی به اشتغال در مازندران

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران گفت: براي رهايي از بند بيكاري و افزايش اشتغال‌زايي اعتبار 1.5 ميليارد دلار ارزي و تبصره 18 به بحث اشتغال اختصاص داده شد كه اين مهم در ماه‌هاي آينده عملياتي مي‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، لیلا واثقی  در جلسه کارگروه اشتغال به بررسی وضعیت پرداخت اعتبارات تبصره 1۶ قانون بودجه سال ۱۳۹6 و اعتبارات مربوط به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی پرداخت و گفت: از آنجایی‌که وام‌های اختصاص داده شده به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی تبصره‌ای است حداکثر جذب باید تا آذرماه امسال باشد.

وی با بیان اینکه برای رهایی از بند بیکاری و افزایش اشتغال‌زایی دو تسهیلات عمده و حجیم در دستور کار داریم، افزود: بر حسب دستور استاندار و تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در کارگروه تخصصی اشتغال استان به دنبال جذب حداکثری اعتبارات تبصره 18 و اعتبار 1.5 میلیارد دلار ارزی با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران بیان کرد: همه دستگاه‌ها در شهرستان ملزم به ایجاد اشتغال و رفع محرومیت‌زدایی هستند و سامانه رصد دستگاه‌ها را در رسیدن به این مهم کمک می‌کند.

این مسؤول تصریح کرد: سامانه رصد دامنه گسترده‌ای را شامل می‌شود و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط و بانک‌های عامل جذب را به صددرصد برسانیم.

وی تاکید کرد: تمامی پرونده‌ها از طرف کمیته امداد خمینی و بهزیستی باید تا پایان مهرماه سال جاری ارسال شود تا با اجرایی شدن تسهیلات جدید با مشکل مواجه نشویم.

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر