اخبار

1396/10/30
اردوی یک روزه جهادی بیش از700 نفر از کارگران شرکت هولدینگ خالص سازان روی زنجان

اردوی یک روزه جهادی به مناسبت روز طبیعت پاک

اردوی یک روزه جهادی بیش از700 نفر از کارگران شرکت هولدینگ خالص سازان روی زنجان به مناسبت روز طبیعت پاک با برگزاری اردوی جهادی اقدام به جمع آوری زباله های رها شده در طبیعت نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، به مناسبت روز طبیعت پاک درتاریخ 27/10/96 ساعت 8 صبح طی حرکتی خودجوش که از سوی هلدینگ بزرگ خالص سازان روی با حضور بیش از 700 نفر از کارگران و مدیران ارشد و بسیجیان  از جاده ی شهرک صنعتی روی به سمت زنجان  به مسافت 10 کیلومتر و بالعکس اقدام به جمع آوری زباله های رها شده در طبیعت را با همکاری نهادهایی همچون :سازمان بسیج کارگری،نیروی انتظامی ، شهرداری  وصدا سیمای مرکز زنجان که درجمع پیشگامان تنظیف طبیعت به اجراء گذاشتند.

درهمین خصوص مدیر تولید شرکت خالص سازان ، جناب آقای مهندس لازمی طی مصاحبه ای بیاناتی درخصوص انگیزه وهدف شرکت خالص سازان نسبت به حضور درطبیعت وپاکسازی آن چنین فرمودند:(آمده ایم تا با این حرکت خود در راستای فرهنگ سازی نسبت به آموزش به فرزندان خود گامی هرچند کوچک برداریم ،ایشان در ادامه افزودند شعاری است که می گوید :ما زمین را ازنیاکان به ارث نبرده ایم بلکه از نیاکانمان به امانت گرفته ایم تا به آیندگان این امانت را تمیزو سالم به نحو احسن به فرزندانمان تحویل دهیم.

در ادامه جناب سرهنگ احمدی مسول بسیج سازمان کارگری در خصوص حضور خود در جمع عزیزان قشر زحمت کش مدیران و کارگران عزیز این حرکت را ستایش واز زحمات مدیریت عامل جناب آقای یوسف مرادلو در خصوص این اقدام تشکر نمودند.وضمن توجه دادن به اهمیت برگزاری این مراسم ابراز خرسندی نمودند.تا در آینده نزدیک با هماهنگی بیشتر سایر نهادهای فعال در قالب ثمن های متولی طبیعت شاهد برگزاری این مراسمات در سطح گسترده باشیم.تا با فرهنگ سازی بتوانیم دین خود رابه طبیعت ادا نماییم.

انتهای پیام/ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13