اخبار

1396/10/23
دیدار مدیر عامل پمپ بهتا با معاون بهره برداری اداره آبفا استان کرمان؛

الکترو پمپ بهتا یکی از 4 کارخانه تولید پمپ در ایران

روز گذشته به میزبانی بسیج مهندسین صنعت و کارگری اداره آبفا استان کرمان و مدیر عامل پمپ بهتا و تعدادی از مدیران باهم دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، روز گذشته به میزبانی بسیج مهندسین صنعت و کارگری اداره آبفا استان کرمان ، مدیر عامل پمپ بهتا و تعدادی از مدیران باهم دیدار کردند ، در راستای حل مشکلات کارخانه پمپ بهتا به واسطه گری بسیج کارگری کرمان و بسیج مهندسی صنعت جلسه ایی برگزار شد  .
 

این جلسه در محل اداره آب و فا ضلاب شهرستان کرمان برگزار گردید ، طبق صحبت های رد و بدل شده مقرر گردید ؛  تا مسئولان آبفا استان کرمان از" شرکت بهتا " تنها تولید کننده پمپ های آب در استان کرمان بازدید نمایند .

مدیر عامل پمپ بهتا نیز در این جلسه ، گفت : در خواست ما  از مسئولان استان در عرصه  آب و فاضلاب اینست  بود که در جهت خرید پمپ آب این کارخانه بومی را به صورت ویژه حمایت نمایند زیرا این واحدد تولیدی توان ایجاد اشتغال بومی درون استانی را دارد و می تواند افزایش بسزایی در اشتغال نیز داشته باشد .

شایان ذکر است : در کشور  ایران 4 کارخانه تولید پمپ وجود دارد که کارخانه پمپ بهتا در استان کرمان نیز درعضویت این 4 گروه قرار دارد این واحد های تولیدی در شهرهای تهران تبریز و مشهد و کرمان قرار دارند .
وی در پایان خاطر نشان کرد : این واحد تولیدی دارای 40 نیروی کارمتخصص است . و در صورت حمایت توان ایجاد اشتغال بالاتری را نیز دارد .

انتهای پیام/ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13