اخبار

1396/08/23
با همکاری بسیج مهندسی کشاورزی و کارگری صورت گرفت ؛

امضاءتفاهم نامه در جهت رشد تولید و استفاده از کالای داخلی

عسکرپور مسئول بسیج مهندسین کشاورزی گفت : در راستای جلسات هم افزایی و بازدید از کارخانه های داخلی استان جهت رفع موانع تولید با کارخانه کود و سم کرمان قرار داد تامین مواد عالی عناصر زمین های کشاورزی با بسیج مهندسین کشاورزی بسته شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مسئول بسیج مهندسین کشاورزی استان در گفتگو با خبرنگار بسیج کارگری ، گفت : از ابتدای سال جاری با مسئولان بسیج کارگری اصناف و مهندسین صنعت نزدیک به 90 کارخانه را بازدید کردیم و با  مشکلات انها آشنا شدیم که بسیاری از این مشکلات به دلیل عدم وجود بازار و ارزانی مواد وارداتی بی کیفیت خارجی و کمبود نقدینگی بود .

وی ادامه داد : در راستای حل مشکلات تولید بعضی از کارخانه ها که با بسیج مهندسین کشاورزی همسو بود تصمیم به انعقاد قرار داد ی با این کارخانه ها گرفتیم یکی از این کارخانه تولید کود شیمیایی برای محصولات زراعی و باغی بود 

عسکری افزود : در طرح همگام با کشاورز این مجموعه ، مقرر شد تا چنانچه مربیان در زمین کشاورزی نیاز به محلول پاشی و اسید پاشی کود احساس کردند به کارخانه ناژین مجد کریمان مراجعه و کود مور نیاز را دریافت نمایند و بعضی از کشاورزان هم نیز که در شهرستان باغین ، رباط ، سعدی ، مستقیم از کارخانه کود دریافت کنند .

وی ادامه داد ؛در خصوص غنی سازی زمین های فقیر از مواد عالی کشاورزی نیز با معدن گچ قرار داد ، بستیم که گچ بسیار مرغوب و ارزانی را دراختیار کشاورزان قرار خواهد داد که قیمت گچ دریافتی از این معدن به قیمت 24 هزار تومان  در هر تن خواهد بود .

انتهای پیام/ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13