اخبار

1399/07/29
چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در ذوب آهن اصفهان صورت گرفت :

اهداء یک هزار بسته غذایی در پویش مهر اربعین

چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه با نام پویش مهر به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن، روابط عمومی و موسسه خیریه والفجر انجام گرفت.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه با نام پویش مهر به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن، روابط عمومی و موسسه خیریه والفجر انجام گرفت.

سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج ذوب آهن در این باره گفت: به دنبال دعوت رهبر معظم انقلاب از آحاد ملت برای کمک به نیازمندان و همنوعان خود و در جهت لبیک عملی به این فرمان از ابتدای شیوع بیماری کرونا توسط گروه جهادی شرکت کارهای فراوانی صورت گرفته است که می توان به توزیع مواد ضد عفونی کنند، توزیع ژل و ماسک بین پرسنل شرکت سهامی ذوب آهن، ضد عفونی کردن کارگاه ها و دستگاه های مختلف و سه مرحله کمک مومنانه اشاره کرد.

در این مرحله که چهارمین مرحله کمک های مومنانه می باشد از محل کمک پرسنل، خیرین و همچنین همت شرکت هایی مانند شرکت پویش بازرگان این بسته ها تهیه و در اختیار اقشار نیازمند و خسارت دیدگان کرونا قرار گرفت.

این بسته ها شامل برنج ، رب ، ماکارونی ، سویا ، روغن و مرغ بود .

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر