اخبار

1399/09/13
در قالب طرح شهید برونسی انجام گرفت:

بازدید از خطوط تولید کارخانجات و آشنایی با کالای ایرانی

در راستای طرح شهید برونسی بازدید دانش آموزان مدارس شهرستان فلاورجان از خطوط تولید واحد های صنعتی و تولیدی انجام پذیرفت.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  همزمان با ابلاغ طرح اعتلای شهید برونسی بازدید دانش اموزان از واحد های تولید کالای ایرانی انجام پذیرفت.

جواد کاظم زاده فرمانده حوزه شهید برونسی فلاورجان گفت: طرح شهید برونسی باتوجه به نیاز کشور و تاکید های مقام معظم رهبری جهت فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی برنامه ریزی گردیده است.

کاظم زاده گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور و استان و شهرستان بسیاری از برنامه های گروهی و جمعی تحت تاثیر قرار گرفته ولی با رعایت پروتکل های بهداشتی و لحاظ بعضی موارد می توان برنامه طرح شهید برونسی را با جدیت پیگیری نمود.

فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات فلاورجان به نقش مدیران تولید و سفیران تولید اشاره کرده و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با واحد های تولیدی شهرستان بازدید از مراکز تولیدی با جمعیت کم تر و رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت. همچنین با توجه به درخواست هیأت اندیشه ورز حوزه و هماهنگی های انجام شده با اتحادیه های صنفی شهرستان در زمان بازدید دانش آموزان علاوه بر صحبت های سفیران تولید در واحد تولیدی از صحبت ها و دیدگاه های صنف عرضه کننده کالا به عنوان حلقه توزیع طرح شهید برونسی با حضور اعضای بازدید کنند انجام می گیرد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر