اخبار

1397/12/04
طرح ملی " ایران یار " – استان کرمانشاه

بازدید تعدادی از دانش آموزان مدارس شهرستان هرسین از کارخانه پارچه بافی کرپ ناز

80 نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول دبیرستان های ، ام البنین (س) و شهید ناصری شهرستان هرسین از کارخانه پارچه بافی کرپ ناز استان کرمانشاه بازدید کردند

 

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمانشاه ، تعداد 80 نفر از دانش آموزان مدارس دخترانه مقطع متوسطه اول دبیرستان های ام البنین (س) و شهید ناصری به همراه 6 نفر از مربیان دو دبیرستان فوق در راستای حمایت از کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی و در قالب طرح ملی " ایران یار " از کارخانه کرپ ناز استان  بازدید بعمل آوردند .

مهندس حیدری مدیر کنترل کیفیت کارخانه کرپ ناز در خصوص مراحل تولید پارچه و کیفیت محصولات تولید شده در آن کارخانه مطالبی را به سمع و نظر بازدیدکنندگان رساندند و سپس دانش آموزان از خط تولید این کارخانه بازدید کردند .

 در پایان بازدید نیز توسط پرسنل کارخانه از بازدیدکنندگان پذیرایی بعمل آمد.

طرح ملی" ایران یار" در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی در کشور در حال اجرا میباشد ، این طرح شامل سه مرحله بوده که  در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط توليد کارخانه ها بازديد مي کنند ، در مرحله دوم کارفرمايان با حضور در مدارس به تشريح فعاليت هاي توليدي خود مي پردازند و در مرحله سوم مسابقه فرهنگی هنری از جمله: روزنامه دیواری، عکس و عکس نوشته، نقاشی،کاریکاتور و متن ادبی (داستان، شعر ، دلنوشته )و...  بین دانش آموزان ایران اسلامی  در مقاطع مختلف برگزار می شود.در هر استان به 40 نفر از دانش آموزان برگزیده در مسابقات جوایز داده  و تقدیر به عمل می آید .

انتهای پیام /

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13