اخبار

1398/09/03
طرح "ایران یار" آذربایجان شرقی

بازدید دانش آموزان از شرکت پمپ ایران تبریز

در راستای طرح "ایران یار" دانش آموزان استان آذربایجان شرقی از شرکت پمپ ایران تبریز بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران وکارخانجات استان آذربایجان شرقی، به همت فرماندهی حوزه چهاربسیج کارگری شهید باهنرتبریز جمعی از دانش آموزان دوه اول دبیرستان تمدن  تبریز در قالب طرح «ایران یار» که با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود، با حضور درشرکت پمپ ایران از فعالیت های این واحد بازدید کردند.

طرح ملی" ایران یار" در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی در استان برای دومین سال پیاپی در حال اجرا میباشد ، این طرح شامل سه مرحله بوده که در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط توليد کارخانه ها بازديد مي کنند ، در مرحله دوم کارفرمايان با حضور در مدارس به تشريح فعاليت هاي توليدي خود مي پردازند و در مرحله سوم مسابقه فرهنگی هنری از جمله: روزنامه دیواری، عکس و عکس نوشته، نقاشی،کاریکاتور و متن ادبی، داستان، شعر ، دلنوشته و... بین دانش آموزان ایران اسلامی در مقاطع مختلف برگزار می شود. و از دانش آموزان برگزیده در مسابقات تقدیر به عمل می آید .

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13