اخبار

1397/11/14
در راستای طرح "ایران یار"- آذربایجان شرقی

بازدید دانش آموزان استان آذربایجان شرقی از شرکت آرد میلاد

در راستای طرح "ایران یار" دانش آموزان مدارس راهنمایی دخترانه لاله های انقلاب وشهید فهمیده استان آذربایجان شرقی ( شهرستان مرند ) از شرکت آرد میلاد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی، تعداد 100 از دانش آموزان مدارس راهنمایی دخترانه شهید فهمیده و لاله های انقلاب شهرستان مرند در قالب طرح " ایران یار " که با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود، با حضور در شرکت ارد میلاد ، از فعالیت های این واحد بازدید کردند.

این کارخانه در 20 کیلومتری شمال غرب جاده مرند به خوی قرار دارد ، در این بازدید دانش آموزان با تمامی مراحل تولید آرد آشنا شدند و مدیرخط تولید از اهمیت خودکفا شدن در تولید گندم و نقش این کارخانه در چرخه تولید محصول استراتزیک گندم و آرد صحبت کردند ودرباره عدم اسراف در مصرف نان به نکاتی ارزشمند را اشاره نمودند.

 در پایان دانش آموزان دلنوشته هایی را با موضوع حمایت از کارگر ایرانی و مصرف کالای ایران تحویل روابط عمومی شرکت کردند ، به تمامی دانش آموزان از طرف مدیر مجموعه یک بسته ده کیلویی آرد تولید شده شرکت اهداء گردید و دانش آموزان پس از صرف ناهار در شرکت به مدرسه خود بازگشتند .

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13