اخبار

1398/10/14
"ایران یار" - یزد

بازدید دانش آموزان دبستان پسرانه خرم نژاد از شرکت پارس مداد یزد

در راستای ترویج فرهنگ کار و تولید دانش آموزان دبستان پسرانه خرم نژاد (شاهد) از شرکت پارس مداد یزدبازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پیرو هماهنگی با شرکت پارس مداد یزد، دانش آموزان مقطع پنجم دبستان مدرسه خرم نژاد از شرکت پارس مداد یزد بازدید و با نحوه تولید و فعالیت این شرکت آشنا شدند.
هدف از این بازدید آشنایی دانش آموزان با فضای کسب و کار واقعی، حضور در محیط های صنعتی، توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایده پردازی بوده که با همکاری شرکت پارس مداد، این بازدید صورت گرفت.
در این بازدید دانش آموزان با مراحل تولید یک مداد ،که روزانه با آن سر و کار دارند، از نزدیک آشنا شدند.

طرح ملی" ایران یار" در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی در استان برای دومین سال پیاپی در حال اجرا میباشد ، این طرح شامل سه مرحله بوده که در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط توليد کارخانه ها بازديد مي کنند ، در مرحله دوم کارفرمايان با حضور در مدارس به تشريح فعاليت هاي توليدي خود مي پردازند و در مرحله سوم مسابقه فرهنگی هنری از جمله: روزنامه دیواری، عکس و عکس نوشته، نقاشی،کاریکاتور و متن ادبی، داستان، شعر ، دلنوشته و... بین دانش آموزان ایران اسلامی در مقاطع مختلف برگزار می شود. و از دانش آموزان برگزیده در مسابقات تقدیر به عمل می آید .

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13