اخبار

1397/11/03
طرح " ایران یار" – استان قم

بازدید دانش آموزان مدارس ابتدایی پسرانه استان قم از صنایع شیر ژال قم

در راستای حمایت از کالا و تولید ملی و در قالب طرح ملی"ایران یار" دانش آموزان مدارس ابتدایی فضیلت یک و فروغ اندیشه استان قم از صنایع شیر ژال بازدید کردند .

به گزارش خبرنکار بسیج کارگری استان قم ، با همت بسیج کارگری استان و هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت محترم صنایع شیر ژال  تعداد 80 نفر از دانش آموزان مدارس ابتدایی پسرانه فضیلت یک و فروغ اندیشه در دو گروه40 نفره از این شرکت بازدید به عمل آوردند .

 همچنین ضمن بازدید دانش آموزان ، مدیریت محترم کارخانه از نحوه و چگونگی فراوری محصولات این شرکت از ابتدای چرخه دریافت شیر و آزمایشات صورت گرفته بر روی شیرهای دریافتی به منظور اینکه فاقد آنتی بیوتیک باشند ، تا تولید محصولات نهایی مانند ماست های کم چرب و پرچرب ، دوغ های یک نفره و خانواده و دیگرمحصولات تولیدی توضیحات کاملی را بیان نمودنند .

مدیریت صنایع شیر ژاله در پایان افزودنند  ، امروز شما دانش آموزان ، آینده سازان صنعت این کشور خواهید بود ورشد و شکوفایی ایران اسلامی در دستان شما خواهد بود .

طرح ملی" ایران یار" در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی در کشور در حال اجرا میباشد ، این طرح شامل سه مرحله بوده که  در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط توليد کارخانه ها بازديد مي کنند ، در مرحله دوم کارفرمايان با حضور در مدارس به تشريح فعاليت هاي توليدي خود مي پردازند و در مرحله سوم مسابقه فرهنگی هنری از جمله: روزنامه دیواری، عکس و عکس نوشته، نقاشی،کاریکاتور و متن ادبی (داستان، شعر ، دلنوشته )و...  بین دانش آموزان ایران اسلامی  در مقاطع مختلف برگزار می شود.در هر استان به 40 نفر از دانش آموزان برگزیده در مسابقات جوایز داده  و تقدیر به عمل می آید .

 

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13