اخبار

1399/09/05
در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید انجام شد:

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران دیدار و با مدیران این شرکت ها گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران دیدار و با مدیران این شرکت ها گفت و گو  کرد.

ایشان ضمن تبریک انتصاب مهندس صفاری به مدیریت شرکت سرام آرا به افزایش و بهره وری و تولید این شرکت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید دراین شرکت ابراز امیدواری کردند.

در این بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از خط تولید شرکت بازدید و از نزدیک با کارگران مجموعه دیدار و گفت وگو کرد.

 مهندس اکبری مدیر شرکت صنایع ایران ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان نسبت به ارائه گزارش در خصوص افزایش 50% درصدی تولید مشابه سال پیش اشاره و بر توسعه تولید و افزایش خط تولید جدید برای گروه صنعتی بهمن اشاره نمودند.

انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر