اخبار

1398/04/17
مراسم استقبال از کارگران ورزشکار

بازگشت ملی پوشان کارگری کشور از مسابقات جهانی اسپانیا

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مراسم استقبال از کاروان ورزشی کارگری کشور شرکت و از آزیتا شکاری نماینده جودوی بانوان کارگری که از عقاید دینی و مذهبی خود پاسداری کرده بود تقدیر به عمل آورد

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کاروان ورزشی کارگری کشور پس از درخشش در مسابقات جهانی کارگری در اسپانیا، در میان استقبال گرم هموطنان ، مسئولین فدراسیون کارگری و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به میهن بازگشتند.

در این بازی‌ها کاروان ورزش کارگری ایران با نام "طلایه داران رونق تولید" با ۱۴۰ ورزشکار، مربی و سرپرست شرکت داشت و در پایان توانست در مجموع ۱۳۸ مدال (۶۱ طلا، ۴۸ نقره و ۲۹ برنز) کسب کند.

دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و برخی از مدیران این سازمان علاوه بر حضور در این مراسم با اهدای گل به ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات از افتخار آفرینی کارگران کشور تقدیر واز آزیتا شکاری نماینده شایسته جودوی بانوان کارگری کشور که با دست ندادن با مسئول برگزاری مسابقات اقتدار دینی و مذهبی خود را به دنیا ثابت کرد، قدردانی نمودند.

انتهای پیام /

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13