اخبار

1398/09/07
در کارخانه فولاد ویان شهرستان کبودرآهنگ رخ داد:

برکزاری رزمایش پدافند غیر عامل در استان همدان

همزمان با هفته بسیج، رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد ویان شهرستان کبودرآهنگ استان همدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد ویان شهرستان کبودرآهنگ استان همدان برگزار گردید.

 این رزمایش به مناسبت هفته مبارک بسیج و با همت پایگاه مقاومت بسیج این کارخانه و با همکاری حوزه مقاومت بسیج کارگران وکارخانجات شهرستان کبودر اهنگ، فرمانداری وادارات خدمات رسان این شهرستان، هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، آتشنشانی و... با هدف آموزش و ایجاد آمادگی لازم برای مقابله و کاهش صدمات و آسیبهای بمباران هوایی احتمالی با موفقیت انجام گرفت.

 طی این رزمایش برای تعداد 50 نفر از بسیجیان و نیروهای این کارخانه آموزشهای امداد و نجات مجروحین و اصول و روشهای پدافند غیر عامل توسط مربیان مربوطه انجام گرفت.

 این رزمایش که بدون اعلام قبلی انجام میگرفت مراکز مختلف شهرستان در مدت زمان بسیار کوتاه در صحنه حاضر شده و نسبت به ماموریتهای خود اقدام نمودند، آتشنشانی شهرستان و آتشنشانی کارخانه با سرعت عمل لازم وارد صحنه شده و آتش سوزی را مهار و سپس نیرو های امداد و اورژانس مصدومین را به بیمارستان منتقل نمودند، مراکز دیگر نیز خرابیهای بوجود آمده را ترمیم نمودند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13