اخبار

1399/11/29

برگزاری جشنواره ابتکارات و ایده های تولید گران بسیج کارگران و کارخانجات خراسان شمالی

جشنواره ابتکارات و ایده های تولید گران سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی با حضور بسیجیان مخترع و مبتکر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  جشنواره ابتکارات و ایده های تولید گران سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی با حضور بسیجیان مخترع و مبتکر برگزار شد.

این جشنواره در محل بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی و با حضورجانشین فرمانده سپاه استان در امور اقشار بسیج استان و فرماندهان پایگاهها و حوزه ها و مخترعین برگزیده کارخانجات برگزار شد.

در این جشنواره برادران بسیجی دکتر حیاتی از کارخانه تولید مواد گوشتی از شهرستان فاروج نفر اول، مهندس فخر فاطمی از شهرک صنعتی شیروان به عنوان نفر دوم و مهندس محولاتی از کارخانه آلومینوم جاجرم به عنوان نفر سوم جشنواره به تشریح طرح های خود پرداختند.

این طرح ها همگی دارای شناسه ثبت اختراع بوده و توسط هیدت داوران سازمان علمی و پژوهشی انتخاب شده بود و در پایان جشنواره هدیه و لوح تقدیر یاد بود به برگزیدگان اهدا شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر