اخبار

1398/10/19
توسط بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ انجام گرفت:

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر

جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر ویژه خواهران بیسج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ در کارخانجات برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر ویژه خواهران بیسج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ در در کارخانجات برگزار گردید.

جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر در پنج رشته ی ورزشی آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، تیراندازی و شنا برگزار شد.

در این جشنواره شرکت دارو پخش در رشته های آمادگی جسمانی، در دو رده ی سنی بالای 36 سال و زیر 36 سال، تنیس روی میز و دارت مسابقاتی را برگزار و نفرات اول تا سوم مشخص گردید.

برگزاری مسابقات تیراندازی به میزبانی شرکت دخانیات، در دو سبک سلاح بادی و تپانچه  انجام گرفت و نفرات برتر مشخص گردید.

در این جشنواره شرکت پیکان میزبان مسابقات شنا بصورت آزاد و استقامت 100متر بود که در این مسابقات نیز نفرات برتر مشخص گردید.

مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر  به میزبانی شرکت سایپا و با حضور جانشین بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، مسئول تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص)، معاونت حوزه نمایندگی بسیج کارگران و کارخانجات برگزار گردید و درانتهای برنامه به نفرات برتر علاوه بر حکم قهرمانی، مدال طلا، نقره، برنز و کارت هدیه تقدیم گردید.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13