اخبار

1398/11/19
در استان خراسان شمالی رخ داد:

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد اسفراین

رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد اسفراین خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد اسفراین خراسان شمالی برگزار شد.

جلسات هماهنگی به منظور تهیه سناریو و طرح این رزمایش با پدافند غیر عامل استانداری از یک ماه قبل شروع  و درنهایت موضوع این رزمایش به عنوان حمله سایبری و اقدامات خرابکارانه انتخاب شد و با هماهنگی های لازم بعمل آمده با فرمانداری و ناحیه مقاومت شهرستان زمان اجرای این رزمایش مشخصص گردید.

در این رزمایش که با سناریو حمله سایبری و اقدامات خرابکارنه دشمن در کارخانه فولاد اسفراین برگزار شد، تمامی دستگاههای خدمات رسان شهرستان و فرمانده ناحیه و فرماندار شهرستان اسفراین و دیگر ادارات دولتی و250 نفر از کارکنان کارخانه قولاد شرکت داشته و به اجرای وظایف خود پرداختند و در پایان رزمایش جلسه جمع بندی اجرای رزمایش با حضور کلیه اعضای شرکت کننده در رزمایش برگزار شد.

 این رزمایش با برآورد های انجام گرفته در استانداری در رتبه الف پدافند های استان به لحاظ کیفیت و کمیت قرار گرفت.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13