اخبار

1398/11/28
در استان خراسان شمالی رخ داد:

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان

رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در راستای آمادگی با حوادث احتمالی رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان برگزار شد.

جلسات هماهنگی به منظور تهیه سناریو و طرح این رزمایش با پدافند غیر عامل استانداری ازدوماه قبل شروع و درنهایت موضوع این رزمایش به عنوان حمله سایبری و اقدامات خرابکارانه انتخاب و با هماهنگی های لازم بعمل آمده با فرمانداری و ناحیه مقاومت شهرستان شیروان زمان اجرای این رزمایش انتخاب گردید.

 در این رزمایش که با سناریو حمله سایبری و اقدامات خرابکارنه دشمن در کارخانه قند شیروان برگزار شد، تمامی دستگاههای خدمات رسان شهرستان و سپاه شهرستان و معاون فرماندار شهرستان شیروان و دیگر ادارات دولتی و180 نفر از کارکنان کارخانه قند شرکت داشته و به اجرای وظایف خود پرداختند.

در پایان رزمایش جلسه جمع بندی اجرای رزمایش با حضور کلیه اعضای شرکت کننده در رزمایش برگزار گردید، در این جلسه کلیه نقاط ضعف و قوت رزمایش مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و برای حل نقاط آسیب پذیر کارخانه راه حل هایی ارائه شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13