اخبار

1398/07/02
شیفت ایثار:

برگزاری طرح شیف ایثار در کارخانجات استان خراسان شمالی

طرح شیفت ایثار در شرکت های آلومینای جاجرم و بتن آماده شهرستان گرمه استان خراسان شمالی با حضور بیش از160 نفر از بسیجیان این شرکت ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، طرح شیفت ایثار در شرکت های آلومینای جاجرم و بتن آماده شهرستان گرمه استان خراسان شمالی با حضور بیش از160 نفر از بسیجیان این شرکت ها  به صورت داوطلبانه برگزار شد.

این برنامه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان جاجرم و مسئولان بسیج شهرستان گرمه برگزار گردید.

 کارگران بسیجی شرکت آلومینای جاجرم علاوه بر جمع آوری ضایعات از محل و کمک به بهره وری، به واحدهای تولیدی که به کمک نیاز داشتند یاری رساندند.

کارگران بسیجی شرکت بتن آماده گرمه نیز به جهت کمک به افزایش تولید کارخانه وبه اندازه یک شیفت کاری کامل بدون دریافت هرگونه پاداش و یا اضافه کاری شرکت کردند.

طرح شیفت ایثار در راستای کمک به رونق تولید در شرکت ها، کارخانجات و مراکز کار و تولید برگزار می گردد.

این رزمایش با هدف اعلام آمادگی کارگران بسیجی برای مقابله با بحران های اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید در استان ها برگزار می شود. در این رزمایش کارگران یک روز یا ساعتی از روز را در محل کارخانه خود بصورت رایگان خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13