اخبار

1401/02/08
به مناسبت روز بسیج کارگران و کارخانجات:

برگزاری محفل انس با قرآن کریم و تقدیر از کارگران نمونه شرکت ذوب آهن اصفهان

همزمان با روزهای پایانی ماه پر خیر و برکت رمضان و روز بسیج کارگران و کارخانجات ، محفل نورانی انس با قرآن کریم، در مسجد الغدیر ذوب آهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با روزهای پایانی ماه پر خیر و برکت رمضان و روز بسیج کارگران و کارخانجات، محفل نورانی انس با قرآن کریم، در مسجد الغدیر ذوب آهن برگزار شد.

در این محفل قرآنی که به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان و با حضور سرهنگ عطایی فرمانده بسیج گارگری استان، سرهنگ شیری جانشین فرماندهی سپاه لنجان، تعدادی از معاونین، مدیران و بیش از 1200 نفراز کارگران وهمکاران بسیجی پایگاه ها و شرکت کنندگان جلسات مختلف قرآنی ذوب آهن در ماه مبارک رمضان برگزار شد، آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی به اهمیت قرآن و تعالیم نورانی آن در زندگی دنیوی و اخروی مسلمانان اشاره کرد و با بیان مواردی از آیات و روایت مرتبط با قرآن کریم، گفت: یادگیری و آشنایی با قرآن کریم در جلسات و محافل قرآنی حاصل می شود و حضور در این جلسات به همراه یادگیری و یاد دادن قرآن و تعالیم نورانی آن به ویژه در ماه مبارک رمضان وظیفه هر مسلمان و موجب سربلندی و سعادت آن ها است.

سرهنگ مهران مختاری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز ابراز امیدواری نمود که این برنامه ها همچون گذشته در سال های بعد نیز به نحو احسن ادامه یابد.

استاد امین پویا، قاری و داور بین المللی قرآن که به عنوان قاری مدعو در این محفل حضور داشت، گفت: جلسات و برنامه های قرآنی در ذوب آهن اصفهان بسیار با شکوه بوده و این محفل نیز بهترین محفل قرآنی است که در بین ۷۰ محفل قرآنی ماه مبارک امسال شاهد آن بوده ام.

 

شایان ذکر است؛ در این مراسم برنامه هایی از جمله قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری بین المللی امین پویا و قاریان ذوب آهن اصفهان و اجرای گروه تواشیح تنزیل سده لنجان در بیان عظمت قرآن و شهید این ماه مولای متقیان حضرت امیر المومنین علی (ع) اجرا شد .

همچنین از کارگران برتر مجموعه ها و واحد های تولیدی با اهدای هدایای نفیس ( به 15 نفر هزینه سفر به مشهد مقدس)  تقدیر وازمقام شامخ شهدای کارگر در ایام جنگ تحمیلی و همچنین کارگران ایثار گر وبسیجی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13