اخبار

1399/04/01
در کنگان و به صورت مجازی انجام پذیرفت:

برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی

حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) شهرستان کنگان با توجه به شرایط موجود که در پی شیوع ویروس منحوس کرونا بوجود آمده، اقدام به برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی برای کارگران بسیجی شرکت های تابعه نموده است .

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و عدم برگزاری جلسات و مراسمات، حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم(ع) شهرستان کنگان استان بوشهراقدام به برگزاری مسابقه آنلاین کتاب خوانی برای کارگران بسیجی شرکت های تابعه نموده است .

به همت این حوزه مقاومت170جلد کتاب قصه دلبری مربوط به داستان مدافعان حرم جهت مطالعه و شرکت در مسابقه در بین کارگران بسیجی توزیع شد.

این مسابقه در تاریخ30خرداد و بصورت مجازی راس ساعت 20 برگزار گردید و تعداد 135نفر در این مسابقه آنلاین و مجازی شرکت نمودند.

در پایان از طرف پایگاه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات امام جواد علیه السلام پالایشگاه نهم که میزبان این برنامه بود به قید قرعه به 10نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا می گردد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر