اخبار

1398/09/07
عقلمندی درمراسم گرامیداشت هفته بسیج:

بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی: بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است که اوج اقتدار این نیروی الهی در هر عرصه ای مشهود می باشد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت هفته در شرکت کلرپارس تبریزگفت: بسیج به معنای کل ملت ایران و همه کسانی است که دل در گرو عمران و ابادانی ایران دارند.

وی افزود: بسیج در همه عرصه نقش آفرینی داشته و با وجود تحریم ها و مانعی که دشمنان ایجاد کرده اند همواره کارنامه درخشانی دارد.

عقلمندی بسیج را پیشتاز مقابله با دشمنان دانست و تاکید کرد: بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است که اوج اقتدار این نیروی الهی در هر عرصه ای مشهود می باشد.

وی در ادامه گفت: برای بسیج افتخار است که در هر صحنه ای که خطری برای انقلاب،نظام و ملت ایران وجود داشته باشد پیش قدم باشد.

ایشان ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارگران بسیجی در عرصه جهاد اقتصادی گفت : فعالان عرصه اقتصاد و تولید رزمندگان نظام در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی قرار دارند و بایستی با روحیه و تفکر بسیجی چرخ های تولید کشور را به حرکت درآورند، چرا که با هر چرخش چرخ واحدهای تولیدی و اشتغال جوانان این مرز و بوم، تلاش های دشمن نقش برآب می شود.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13