اخبار

1398/03/08
بیانیه:

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی(ره):

من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم (ص) میدانم، و روزی است که باید ما تمام قوا خودمان را مجهز کنیم و مسلمین از آن انزوایی که آنها را کشانده بودند خارج شوند و با تمام قدرت و قوت در مقابل اجانب بایستند.

ابتکار راهبردی و تاریخ ساز حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس ، آثار و برکات خود را در عرصه استکبار ستیزی و استیفای حقوق مظلومان بویژه فلسطین مظلوم بیش از پیش آشکار ساخته است.

جهان اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر نشان خواهد داد که نابودی دشمن مشترک یعنی اسرائیل غاصب همچنان اولویت اول امت اسلامی است و هرگونه تلاش برای عادی سازی روابط با این رژیم کودک کوش، محکوم و یک گناه نا بخشودنی به شمار می رود، که با حمایت از رزمندگان مقاومت اسلامی در فلسطین، لبنان، یمن، بحرین و دیگر بلاد اسلامی که منجر به شکست های پیاپی اسرائیل از حزب الله و نیروهای مجاهد فلسطینی در جنگ های 33 روزه ، 16 روزه و ناتوانی آنها در جنگ و تجاوز اخیر، عزم و اراده خود را در تسریع و تحقق فرمایش ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای (مدظله) در محو کردن غده سرطانی اسرائیل از منطقه نشان خواهد داد.

امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب نموده به گونه‌ای که جبهه مقاومت این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.

امروز کارگران به عنوان سربازان خط مقدم نبرد اقتصادی وظیفه بسیار سنگینی بر عهده داشته ودارند  و با نقش آفرینی در این جنگ اقتصادی نقشه شوم دشمن را خنثی خواهند کرد و ایران اسلامی از این پیچ تاریخی عبور خواهد کرد.

جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی کشور همچون سال های گذشته با حضور خود به عنوان قطره ای از دریای بیکران ملت همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی روز جمعه با سر دادن شعار مقاومت و ایستادگی در برابر ابرقدرت های پوشالی و استکبار جهانی و گفتن یک نه تاریخی به معامله قرن، بار دیگر از حق مظلومان عالم دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13