اخبار

1401/02/08

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد .

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ"

سلام به شهدا از صدر تاکنون و سلام به آنان که برای اعتلای اسلام عرق جبین ریخته اند.

سلام به رهبر معظم انقلاب که حکیمانه جبهه مقاومت را  علیه مستکبرین حمایت می کنند و با صلابت فرموده است: "قاطعانه می گویم زوال رژیم صهیونستی آغاز شده است و بی وقفه ادامه خواهد داشت".

دیر نخواهد بود که دست متحد مسلمانان آخرین میخهای تابوت رژیم کودک کش و سفاک صهیونیستی را خواهد کوفت و تا ابد دنیای بدون صهیون را  خواهد ساخت.

چنانچه سردار شهید فرمانده جبهه مقاومت سردار دلها حاج قاسم مارا وصیت کرده :

امروز پیچیده ترین و حساس ترین دوره فلسطین است، فلسطین خط مقدم ما و همه جهان اسلام است.

روز قدس،روز استکبارستیزی ، روز اتحاد جهان اسلام علیه زورگویان و همچنین حلقه مودتی است برای آرمان های ملت ستمدیده و مسیر روشنی برای تحقق حکومت اسلامی.

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از جامعه کارگری و کارفرمایی دعوت می نماید تا بار دیگر با حضور گستره خود در راهپیمایی روز قدس شرکت و با به تصویر کشیدن مظلومیت ملت فلسطین و غارتگری ها ی رژیم جعلی و غاصب صهیونیست ضمن محکومیت تجاوز های این غده سرطانی از ملت فلسطین و آرمان های قدس شریف حمایت نمایند

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13