اخبار

1399/09/08
بیانیه:

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در محکومیت ترور شهید فخری زاده

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پی ترور ناجوانمرادنه و کوردلانه دانشمند هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، شهادت مظلومانه دانشمند برجسته  و پاسدار رشید  انقلاب اسلامی  "دکتر محسن فخری زاده " رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در جنایت تروریستی طراحی و هدایت شده توسط  رژیم جعلی، تروریست و کودک کش صهیونیستی را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی )، خانواده محترم آن شهید، ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی و سایر همکاران و همسنگران این شهید عزیز تبریک و تسلیت عرض می نماید.

دشمنان ذلیل و ذبون ملت ایران به ویژه عناصر اصلی در طراحی و عوامل این ترور وحشیانه  باید بدانند اینگونه جنایات در عزم و اراده ملت بزرگ ایران اسلامی برای ادامه این مسیر پر شکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نخواهد کرد و قوی تر از گذشته به مسیر خود ادامه خواهد داد.

این سردار پرافتخار، معلمی سخت کوش،استادی دانشور و مدیری توانمند بود و از پرچمداران علم نافع به شمار می رفت که داشته های تجربیات میدان دفاع مقدس هشت ساله را با ره آوردهای نوین دانش به عرصه ی خدمت و تلاش برای ملت بزرگ ایران تبدیل کرده بود.

نهضتی که بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به راه انداخت هیچ گاه از حرکت نخواهد ایستاد، این نهضت هنوز زنده است چون شهید می دهد.

بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود "امام خمینی(ره)".

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر