اخبار

1399/08/08
بیانیه:

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پی توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص).

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پی توهین نژاد پرستانه رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور این اقدام شرم آور را محکوم و بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هیچ دینی مانند اسلام و هیچ کتابی مثل قرآن و هیچ پیامبری همچون محمّد مصطفی (ص) به تعامل، همبستگی و همکاری و پرهیز دشمنی و اختلاف و پراکندگی توصیه نفرموده است.

شخصیت پیامبر اعظم داراى ابعاد وسیع و والایى است که در جهت معنویت به سدره المنتهى ( و لقد رآه نزله اخرى عند سدره المنتهی) و در پرواز معراجی‌اش به مقام قاب قوسین او ادنی رسیده و خداوند بزرگ اخلاق آن حضرت را با تعبیر عظیم یاد کرده است (انک لعلى خلق عظیم ) ، شخصیتى که تمامى ملک و ملکوت ، اماکن و ازمنه به برکت وجود با عظمت او آفریده شده و از ذره تا کرات و انس و جن و مَلَک از سفره پر برکت آن حضرت ، از هستى بهره مند شدند (لو لاک لما خلقت الافلاک)

خداوند متعال در سند متقنش او را به عنوان اسوه عصرها و نسل ها معرفى نمود ( لقد کان لکم فی رسول الله اسوه حسنه ) ، اما جوامع اسلامى با دارا بودن چنین ذخایر عظیم و ارزشمندى نتوانسته از او بهره وافى ببرند، بلکه در مقابل دشمنان کینه توز وکوردلان اهانت به ساحت مقدس آن حضرت را در دستورکارخود قراردادند، حال آنکه « وَ ما اَرسَلناکَ الا رحمه للعالمین» خداوند رب العالمین، رسول اعظم را به عنوان رحمه للعالمین مبعوث کرد.

سیره‌ی رسول اکرم (ص)، سیره‌ی عملی انسان کامل است. پرداختن به زندگی، منش، دوستی و اصول عملی زندگی پیامبر در واقع پرداختن به گنجینه‌ای بس گرانبهاست و یاد آن حضرت و سیره‌ی ایشان، جلوه‌ی تمام عیار حقیقت است و درود بر او، پاداش و اجر فراوانی را به همراه دارد.

پیامبر اکرم (ص) نسبت به همگان دلسوز و مهربان بود و رحمت و عطوفتش اختصاص به مسلمانان نداشت، بلکه سیره‌ای سرشار از محبّت‌ و دوستی داشت که همه‌ی افراد جامعه را شامل می‌شد.

دشمنان قسم خورده اسلام همواره در پی تضعیف این دین الهی و پیامبر آن حضرت محمد مصطفی (ص) بوده و از هیچگونه کینه توزی دریغ نکرده اند.

ایادی کفر و استکبار و شیاطین در لباس انسان از بیم گسترش اسلام در کشور های غربی و تحت تسلط خویش هر چند وقت یکبار با ایجاد یک جو روانی نسنجیده و توهین به مقدسات اسلام باعث خشم مسلمانان می گردند. خشمی که آتش آن دامن آن ها را میگیرد و شعله ی سراسر رحمت آن باعث افزایش گرایش به این دین الهی می گردد.

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور همراه با جامعه کارگری و کارفرمایی وهم صدا با آحاد ملت شریف ایران اسلامی اقدام شرم آور و نژاد پرستانه رئیس جمهور فرانسه که در ظاهر خود را متمدن می دانند و اعتقادی به آزادی بیان نداشته و در عمل در صدر کشور های اسلام ستیز قرار دارند، در توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را محکوم و از وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران درخواست پیگیری و برخورد قاطع با توهین به مقدسات مسلمانان را دارد،

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر