اخبار

1397/03/13

بیانیه سازمان بسیج کارگری کشور به مناسبت روز قدس

سازمان بسیج کارگری کشور به مناسبت روز قدس بیانیه ای منتشر کرد.

سازمان بسیج کارگری کشور بمناسبت روز قدس بیانیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس مایه عزت و نقطه امید مستضعفان جهان است که با تدبیر بزرگ مرد قرن حضرت امام خمینی (ره) باعث دمیدن روح مبارزه با استکبار در مجاهدین و آزادی خواهان جهان شد، مبارزه ای که تا ابد در مقابل ظلم گرگ سیرتان آدمکش ادامه خواهد یافت.

علی رغم جنگ روانی، تبلیغاتی، فرهنگی و اقتصادی تمام عیار دشمن، هرساله این رستاخیز علیه رژیم منحوس، فرزند نامشروع و غده سرطانی پرشورتر برگزار می شود.

بی شک نابودی داعش و افول رژیم صهیونیستی متاثر از وحدت مسلمانان بوده،این اتحاد درفشی است کاویانی برچشم ضحاک صفتانی که خود را صاحبان جهان می دانند.

عهدشکنی های حاکمان ایالات متحده و جولان دادن بر حریم مقدس مسلمانان چیزی نیست که مورد اغماض قرار گیرد و با حضور غیرتمندانه مردان و زنان مومن روزه دار پاسخی کوبنده و خشم آلود خواهد دید. در شرایط کنونی که لزوم وحدت و همدلی را می طلبد،

جامعه کارگری و کارفرمایی دوشادوش دیگر اقشار جامعه زیر بیرق ولایت فقیه انزجار خود را از رژیم کودک کش جعلی فریاد خواهد زد و تجدید پیمان با اوامر امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) خواهد داشت.

سازمان بسیج کارگری کشور

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13