اخبار

1399/07/09
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

تجلیل از خانواده معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران جامعه ی کارگری استان کرمانشاه

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مراسمی از خانواده معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران جامعه ی کارگری تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، آیین تجلیل از خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایقثارگران مرتبط با جامعه ی کارگری در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر عزیزی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان به نقش برجسته ی کارگران در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره نمودند و تقدیم 330 شهید جامعه ی کارگری در استان کرمانشاه را نشان تعهد و ایمان و ادای دین کارگران به انقلاب و اسلام دانستند.

در پایان از خانواده معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران جامعه ی کارگری تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر