اخبار

1399/09/04
در هفته بسیج رخ داد:

تجلیل از واحدهای تولیدی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج از واحد های تولیدی صنعتی استان تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج از واحد های تولیدی صنعتی استان تجلیل شد.

به همین منظور در مراسمی با حضور سرهنگ پاسدار مصطفی مثنوی جانشین فرمانده سپاه فتح، سرهنگ پاسدار جمشید ارسلان جو مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار، سرهنگ پاسدار یعقوب محسنی خواه مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان، سرهنگ پاسدار عطا یزدان خواه مسئول سازمان بسیج صنعتی و سرگرد پاسدار وحید مثنوی معاون فرهنگی سپاه فتح در واحد صنعتی آرایشی و بهداشتی سینره در اقدامی نمادین از همه واحد‌های تولیدی و صنعتی استان تجلیل کردند.

سرهنگ مثنوی به نقش این واحد‌ها در توسعه اقتصادی استان اشاره کرد و افزود: کارکنان شرکت صنعتی سینره در شرایط کرونا با روحیه‌ای سرشار جهادی و با تولید ۶ میلیون عدد ژل ضدعفونی ۵۰۰ میلی گرمی خدمت شایانی به مردم استان و کشور ارائه کردند.

در این دیدار تقی زاده مدیر داخلی شرکت سینره نیز گفت: در سال جهش تولید میزان تولید در مقایسه با پارسال ۳ برابر افزایش داشته است که امیدواریم ایین روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر