اخبار

1397/12/15
در سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور رخ داد

تدوین برنامه های سال 98 سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور

نشست تدوین برنامه های سال 98 سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با حضور مسئولین بسیج کارگری استان ها در سه روز متوالی و در محل سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور برگزار گردید

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ، در این نشست که با حضور مسئول و مدیران سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور و مسئولین بسیج کارگری استانها برگزار گردید به بررسی و چگونگی تدوین برنامه ها و سیاست های قشر بسیج کارگری پرداخته شد و رفع موانع پیش روی کار و تولید و حل مشکلات و مسائل کارگران و چگونگی رسیدگی به آنها  محور اصلی مباحث مطرح شده  بود .

 هر یک از مسئولین بسیج کارگری استانهای کشور در خصوص مطالب یاد شده دقایقی رابه بحث و گفتگو پرداختند و راه های بر طرف کردن مسائل و مشکلات را بررسی کردند و در انتها نیز جهت بهبود شرایط و مشکلات کارگران و رفع موانع پیش روی تولید  در کارخانجات تصمیماتی اتخاذ گردید .

این نشست در سه روز و در هر روز با حضور تعدادی از مسئولین بسیج کارگری استان های کشور در محل سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور برگزار گردید .

شایان ذکر است یادآور شویم که رسالت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور اسلامی سازی محیط کار و تولید و همچنان کمک به رفع موانع کار و تولید در کارخانجات و بهمود وضعیت کارگران بوده و همواره در تلاش است تا در جهت رشد و ثبات اقتصاد کشور گام برداشته و در این عرصه نیز تاثیر گذار باشد .

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13