اخبار

1398/11/14
در جشنواره ایده وابتکارات تولیدگران استان مازندران:

تقدیر از برترینهای علمی قشر بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در جشنواره ایده وابتکارات تولیدگران استان مازندران که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و با میزبانی نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار گردید، از برترینهای علمی قشر بسیج کارگران و کارخانجات این استان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در جشنواره ایده وابتکارات تولیدگران استان مازندران که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و با میزبانی نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار گردید، از برترینهای علمی قشر بسیج کارگران و کارخانجات این استان تقدیر شد.

سرهنگ نوری مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی ومعرفی اندیشه های ناب و اقدامات ابتکاری و خلاقانه در محیط های کار، صنعت و تولید و به منظور ایجاد انگیزه و جهت دهی به فعالیتهای علمی در کارخانجات و شرکتهای تولیدی و تقویت روحیه خودباوری علمی و فناورانه دانست.

سرهنگ نوری از زحمات همه فعالان علمی در عرصه کارگری قدردانی نمود و خودباوری و اتکا به درون را تنها راه حل مقابله با دشمنان در عرصه جنگ اقتصادی دانست.

مهندس نعمتی مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا هم در سخنانی از برگزاری چنین جشنواره هایی برای تشویق نخبگان قدردانی کرد .

مهندس نعمتی اقتصاد مقاومتی را بدون عبور از مسیر تولید داخلی غیر ممکن دانست و تاکید کرد: خودباوری با اتکا به ساخت تجهیزات و بازسازی قطعات داخلی، بزرگترین توفیق بدست آمده در این شرکت در زمان تحریم هاست.

شایان ذکر است نیروگاه شهید سلیمی نکا به عنوان نماد مقاومت کشور است چرا که پس از سه مرحله بمباران سخت توسط دشمن بعثی، تاسیسات آن دچار آسیب های جدی شده بود که حتی تصور بازسازی آن نیز وجود نداشت که با عزم راسخ متخصصان و نیروهای انقلابی این نیروگاه به چرخه تولید بازگشت و بیش از سی سال همچنان با قوت به تولید خود ادامه می دهد.این نیروگاه 33 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13