اخبار

1399/09/04
به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت:

تقدیر از مدیران و بسیجیان نمونه حوزه های کارگران و کارخانجات استان اصفهان

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج سرهنگ مهرابی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات اصفهان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن با تعدادی از مدیران بسیجی بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج سرهنگ مهرابی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات اصفهان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن با تعدادی از مدیران بسیجی بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند.

سرهنگ مهرابی در این دیدارها که با توجه به شرایط کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی و بصورت حداقلی انجام گرفت هفته بسیج را به رزمندگان جبهه های دیروز و جنگ اقتصادی امروز تبریک گفتند و از همکاری این مدیران با حوزه بسیج ذوب آهن تشکر نمودند و در ادامه به بیان این نکته پرداختند که مدیران منشا روحیه بسیجی اند و این روحیه باید از مدیران به سایر قسمت های زیر مجموعه انتقال یابد و اگر جایی مدیری بسیجی باشد زیر مجموعه آن نیز روحیه بسیجی دارد و اگر این فرهنگ در مجموعه ای نهادینه شود منشا بهره وری بیشتر تولید می شود و از لحاظ اخلاقی خیرات و برکات زیادی دارد و پیامد روحیه بسیجی همدلی؛ همبستگی؛ انسجام و همفکری می باشد که در مجموعه عظیم و صنعتی ذوب آهن اصفهان این چنین مدیران و افراد بسیجی کم نیستند.

سرهنگ مختاری نیز با تبریک مجدد هفته بسیج از همکاری مدیریت عالی شرکت و همچنین سایر مدیریت های ذوب آهن با مجموعه بسیج تشکر نمود و به برخی برنامه های بسیج از جمله ویژه برنامه هفته دفاع مقدس؛ پنج مرحله کمک های مومنانه و کارهای جهادی در عرصه های مختلف اشاره نمود و با بیان این نکته که این اهداف فقط با همیاری مدیران بسیجی و کمک پرسنل محترم ذوب آهن تحقق یافته است عنوان نمود که در جنگ اقتصادی کنونی روحیه بسیجی نجات بخش بسیاری از مشکلات است.

انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر