اخبار

1399/12/10
با ارسال نامه‌ای به فتاح انجام شد:

تقدیر سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از بنیاد مستضعفان برای ارتقاء معیشت کارگران

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با ارسال نامه ای، از مجموعه بنیاد مستضعفان برای دیدگاه حمایتی از کارگران و ارتقاء سطح معیشتی آنها تقدیر و تشکر کرد.

 مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در نامه ای به رئیس بنیاد مستضعفان، از دیدگاه حمایتی این بنیاد نسبت به ارتقاء سطح معیشتی کارگران، تقدیر و تشکر کرد.

 

بر اساس این گزارش، در نامه سردار علی حسین رعیتی فرد آمده:

 

« سازمان بسیج کارگران و کارخانجات بواسطه حضور در مراکز صنعتی، تولیدی، معادن و کارخانجات و همچنین ارتباط با تشکل های کارگری و کارفرمایی، حفظ و حمایت از شأن و جایگاه کارگر، یکی از وظایف اصلی و مهم این سازمان است.

 

لذا طبق بررسی های صورت گرفته و گزارشات واصله از این مراکز، کارگران و کارفرمایان از تغییر نگرش مجموعه بنیاد مستضعفان و دیدگاه حمایتی جنابعالی در بالا بردن سطح معیشتی کارگران، احساس رضایت و خشنودی دارند.

 

با توجه به شرایط کنونی تورم و مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان، بنده نیز بر خود لازم می دانم از حمایت و دیدگاه حضرتعالی و نیروهای تحت الامر در آن مجموعه تقدیر و تشکر نمایم.»

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر