اخبار

1398/10/12
"طرح حاتم" - مازندران

تقویت تعصب ملی و دینی با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران در اولین جلسه طرح شهید برونسی بر نقش اقشار بسیج در فرهنگ سازی در حوزه مصرف کالای داخلی تاکید نمود.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین جلسه طرح شهید برونسی با حضور تمامی اقشار بسیج سپاه کربلا در سالن جلسات فرماندهی و با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلا استان مازندران برگزار گردید.

در این جلسه سرهنگ حسین محمدرضایی با تاکید بر اینکه ما در جنگ اقتصادی تمام عیاری از سوی دشمن مواجه هستیم، از تمامی اقشار بسیج خواست تا دراین طرح بسیار مهم که به رونق تولید و کمک به فرهنگ سازی در خصوص استفاده از کالای ایرانی منجر می شود نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

در ادامه سرهنگ نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران به تشریح تفضیلی طرح پرداخت.

نوری در تشریح این طرح گفت: طرح شهید برونسی در جهت ترویج حمایت از تولید ملی در جامعه با تاثیر بر تولید کننده و مصرف کننده وبا رویکرد افزایش کیفیت محصول و تقویت تعصب ملی و دینی با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی می باشد.

وی دیگر مزیت این طرح را صیانت از جامعه کارگری و کارفرمایی کشور از طریق حفظ اشتغال موجود و کمک به رونق تولید دانست.

نوری از تمامی اقشار بسیج خواست تا با تمام توان از این طرح حمایت نمایند و نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13