اخبار

1399/10/02
در استان مرکزی رخ داد:

توزیع بسته‌های معیشتی بسیج کارگران و کارخانجات امام خامنه ای شهرستان زرندیه

به همت حوزه بسیج امام خامنه ای شهرستان زرندیه استان مرکزی توزیع بسته‌های معیشتی همزمان با میلاد حضرت زینب(س) برگزارشد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و همچنین روز پرستار سومین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه شهرستان زرندیه با حضور مسئولین شهرستان در سالن ورزشی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه برگزار شد.

بسته های مواد غذایی در قالب کمک‌های مؤمنانه به‌همت حوزه بسیج کارگران وکارخانجات امام خامنه ای تهیه و با همکاری جهادگران بسیج سازندگی بین نیازمندان توزیع گردید.

جامعه هدف برای توزیع بسته‌های معیشتی در این مرحله خانواده‌های افراد زندانی که نیازمند مساعدت هستند و در کنار آن اقشار ضعیف جامعه که به بیماری کرونا مبتلا شده و زیر نظر قرارگاه سلامت‌محور شهید قاسم سلیمانی هستند در این مرحله از نهضت کمک‌های مؤمنانه در دستور کار قرار دارند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر