اخبار

1399/02/22
به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) انجام گرفت:

توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان

همزمان با میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) 300 بسته معیشتی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر گفت: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و لبیک به دستور مقام معظم رهبری در مورد رزمایش مومنانه، مرحله دیگری از توزیع بسته های معیشتی در بین اقشار آسیب دیده انجام شد.

سرهنگ علیرضا محمدی افزود: در این راستا حوزه های تابعه این سازمان بسته های معیشتی شامل برنج، مرغ، خرما، رب، روغن و حبوبات که ارزش هر بسته معیشتی ۳۰۰ هزار تومان و مجموعا به ارزش 21 میلیون تومان  می باشد را بسته بندی و بین آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا توزیع کردند.

سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر پیش از آغاز رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه تعداد 65 هزار بسته معیشتی در مرحله اول و در مرحله دوم رزمایش نیز 9 هزار بسته معیشتی همزمان با روز بسیج کارگران و کارخانجات و در مرحله سوم همزمان با میلاد کریم اهل بیت 700 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در این استان توزیع کرده است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13