اخبار

1399/09/05
در استان بوشهر انجام شد:

توزیع بسته های معیشتی و کمک مومنانه در هفته بسیج

4900بسته معیشتی به همت کارگران بسیجی بین نیازمندان به مناسبت 5 آذر روز بسیج مستضعفین توزیع گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت 5 آذر روز بسیج مستضعفین، رده های تابعه بسیج کارگران و کارخانجات  تعداد 4900 بسیته معیشتی جمع آوری، بسته بندی و بین نیازمندان توزیع کردند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر در این باره گفت: در ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا و تا کنون وبا همه گیر شدن در بین جامعه، هر کس به نوعی در حال خدمت رسانی و اقامات پیشگیری در سطح جامعه بوده و متاسفانه کم کم خانواده های نیازمند به فراموشی سپرده می شد.

سازمان بسیج کارگران و کرخانجات  به همت رده های تابعه و بسیجیان کارگر پایگاه های زیر مجموعه در چندین مرحله بسته های حمایتی را تهیه وبین نیازمندان و مستمندان تقسیم کردند تا خلا ناشی از همه گیری این ویروس منحوس برطرف شود.

سرهنگ علیرضا محمدی در ادامه افزود: بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، رب ، مرغ و ماکارونی به ارزش هربسته 3 میلیون ریال معادل  11470000000 ریال می باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر