اخبار

1399/09/30
در شهرستان جم رخ داد:

توزیع سبد معیشتی شب یلدا بین نیازمندان کارگری

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا 500 بسته معیشتی به همت سازمان و حوزه بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر بین نیازمندان کارگری توزیع شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا 500 بسته میوه در قالب طرح معیشتی سردار شهید سلیمانی به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان و پایگاه مقاومت بسیج کارگری حضرت ولیعصر حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید تندگویان جم تهیه، بسته بندی و توزیع شد.

هدف از اینکار لبیک به ندای مقام معظم رهبری در یاری رساندن به نیازمندان و رسیدن بسته ها به دست کارگرانی که متاسفانه به علت بیماری منحوس کرونا دچار تنگ دستی شده و یا کار خود را از دست داده اند می باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر