اخبار

1399/02/22
در استان خوزستان رخ داد:

توزیع 1000 بسته معیشتی به خسارت دیدگان ویروس کرونا

در ادامه طرح کمک مومنانه و با مشارکت بسیجیان حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهید اسکندری شهرداری اهواز 1000 بسته معیشتی بین نیازمندان و خسارت دیدگان ویروس منحوس کرونا توزیع گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به اجرای رزمایش کمک مومنانه در کشور و استان خوزستان از ابتدای ماه مبارک رمضان، بسیج کارگران و کارخانجات استان به همت حوزه ها و پایگاه های خود بسته های معیشتی را تهیه و در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا قرار دادند.

در ادامه رزمایش کمک مؤمنانه، بسیجیان حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهید اسکندری شهرداری اهواز، ۱۰۰۰ سبد معیشتی، شامل برنج، روغن، رب گوجه، حبوبات و... هرکدام به ارزش بیش از ۱۵۰ هزار تومان تهیه و به نیازمندان و خسارت دیدگان بحران کرونا اهدا گردید.

شایان ذکر است که این کمک ها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13