اخبار

1399/05/15
در استان آذربایجان شرقی انجام گرفت:

توزیع 600 بسته معیشتی در رزمایش همدلی و احسان مومنانه توسط شرکت صنایع غذایی آی سودا

با حضور مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان و جمعی از مسئولین شهرستان شبستر 600 بسته معيشتي اهدایی شرکت صنایع غذایی آی سودا در بین نیازمندان توزیع گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی با حضور در کارخانه صنایع غذایی آی سودا ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان مراسم " رزمایش کمک های مومنانه" گفت: چنین اقدامات خیرخواهانه ای باعث خیر و برکت در زندگی مردم بالاخص انفاق کنندگان گردیده و همچنین فقر را در سطح جامعه از بین می برد.

ایشان در پی این اقدام خیرخواهانه گفت: مدیر عامل و همکاران شرکت صنایع غذایی آی سودا همیشه در انجام چنین امری پیش قدم هستند و با همت والایشان نقش بسزایی دررونق تولید و اشتغال جوانان بومی شهرستان شبستر و حومه آن دارند.

لازم به توضیح است در این مراسم  600 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند محله های اطراف و کارگران حوزه بهداشت و سلامت شهرستان شبسترتوزیع شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13