اخبار

1399/02/25
همزمان با لیالی قدرانجام گرفت:

توزیع 8000 بسته معیشتی بین نیازمندان

به مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با لیالی قدر، تعداد 8000 بسته معیشتی به ارزش بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با لیالی قدر، رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی صورت گرفت.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و لیالی قدر و لبیک به دستور مقام معظم رهبری در مورد رزمایش کمک مومنانه، مرحله دیگری از توزیع بسته های معیشتی در بین اقشار آسیب دیده انجام شد.

ربیعی افزود: در این راستا حوزه های تابعه این سازمان بسته های معیشتی شامل برنج، مرغ، خرما، رب، روغن و حبوبات به ارزش بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد را بسته بندی و بین آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا توزیع کردند.

ول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی در پایان گفت: به لطف خدا و کمک خیرین و همت کارگران این کمک ها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13