اخبار

1399/09/29
در قالب کمک مومنانه انجام گرفت:

توزیع20000 بسته معیشتی در شب ولادت حضرت زینب کبری (س)

بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت زینب کبری (س) بیش از 20000 بسته معیشتی در قالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس منحوس کرونا توزیع نمودند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی از توزیع بیش از 20000 بسته معیشتی همزمان با ولادت حضرت زینب کبری (س) در بین کارگران کارخانجات و واحدهای تولیدی استان با ارزش ریالی بیش از 120 میلیارد ریال خبر دادند.

دباغی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت: کمک مومنانه مصداق انقلابی گری است که این امر خداپسدانه در راستای حمایت از معیشت کارگران عزیز در سطح استان انجام یافته است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در آخر از همراهی مدیران و کارفرمایان عزیز در اجرای "رزمایش کمک های مومنانه" تقدیر و تشکر بعمل آورد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر