اخبار

1396/10/26
در محل اتاق جلسات سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:

جلسه شورای سازمان با فرماندهان حوزه بسیج کارگری آذربایجان شرقی برگزار گردید

جلسه شورای سازمان با فرماندهان حوزه بسیج کارگری آذربایجان شرقی در محل اتاق جلسات این سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، جلسه شورای سازمان با فرماندهان حوزه بسیج کارگری آذربایجان شرقی در محل اتاق جلسات این سازمان برگزار شد.

 

سرگرد پاسدار محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی در این جلسه ضمن خیر مقدم و تشکر از حوزه های بسیج کارگری به ویژه در اغتشاشات اخیر، بر حفظ هوشیاری در مقابل این طوطئه خبیثه مثلث شوم تاکید نمود.

 

عقلمندی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری افزود: بایستی بین دو گروهی که اعتراض به حقی دارند و افرادی که در صدد ضربه زدن به نظام هستند تفکیک قائل شویم و سپاه و بسیج در مطالبات در کنار مردم هستند.

 

مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی در ادامه به نحوه تدوین برنامه های سال 97 بسیج کارگری استان پرداخت و اظهار داشت: اثر بخشی برنامه ها در سال 97 بایستی در اولویت فرماندهان حوزه های بسیج کارگری استان باشد.

 

وی توجه ویژه به اعتلای بسیج در حوزه ها و پایگاههای بسیج کارگری استان و تاسیس صندوق های قرض الحسنه طبق ساز و کارهای ابلاغ شده را از دیگر موضوعات مورد توجه در تدوین برنامه های سال 97 برشمرد.

 

شورای سازمان و فرماندهان حوزه های بسیج کارگری آذربایجان شرقی در ادامه این جلسه به بیان دیدگاهها و نظرات خود در خصوص برنامه های انجام شده در 9 ماهه سال 96، نواقص و راهکارها و سیاستهای کلی در مورد تدوین برنامه‌های قشر بسیج کارگری استان در سال 97 پرداختند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13