اخبار

1395/09/23
سردار فضلی در مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان بسیج مستضعفین:

حرکت یک بسیجی، حرکت انقلابی با بصیرت است

خمیر مایه حرکت یک بسیجی، حرکت انقلابی با بصیرت است. ما بسیجیان مبارزه با کفر و استکبار جهانی را تا جهانی شدن اسلام ناب محمدی، قدم های استوارتری برخواهیم داشت.

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سردار علی فضلی در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور،رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و ولایت پیامبراکرم(ص) و امام صادق(ع) گفت: با درود و سلام خدا به روح مطهر امام (ره) و حضرت امام خامنه ای عزیز و سلام به شهدای دفاع مقدس و شهدای راه بصیرت و شهدای بیداری اسلامی، شهدای بسیج، شهدای مدافع حرم با فرمان امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج و اینکه فرموند که من خود یک بسیجی هستم.
 
وی ادامه داد: چرا که خمیر مایه حرکت یک بسیجی، حرکت انقلابی با بصیرت است. ما بسیجیان مبارزه با کفر و استکبار جهانی را تا جهانی شدن اسلام ناب محمدی، قدم های استوارتری برخواهیم داشت.
 
سردار فضلی تاکید کرد: خیر مقدم عرض می کنم خدمت جانبازان، ایثارگران، بسیجیان، آزادگان، فرماندهانی از قوای سه گانه که در این مراسم حضور بهم رساندند و خیر مقدم ویژه عرض میکنم خدمت سردار جعفری فرمانده کل سپاه و سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی رهبرمعظم انقلاب اسلامی و همچنین خدمت سردار نقدی و خیر مقدم و تبریک و تهنیت عرض می نمایم خدمت سردار غلامحسین غیب پرور.
 
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضفعین ادامه داد: سردار نقدی در سازمان بسیج با تدابیری منطبق با فرامین رهبری و با حرکت علمی در اقشار و بخش های مختلف بسیج در راستای تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی با خلوص نیت، سعه صدر انقلابی و خستگی ناپذیری، تبعیت از فرمان فرماندهی کل قوا، استکبار ستیزی، این مهم را به اجرا در آوردند که این خدمات، خدمات ارزشمند و ماندگاری بود و برای هر فعالیتی در بسیج، پشتوانه خواهد بود.
وی افزود: ما کارکنان و فرماندهان و پاسداران سازمان بسیج، ضمن عرض خداقوت به سردار نقدی عزیز، از وی تقدیر و تشکر به عمل می آوریم و قدردان زحمات همسر و فرزندان سردار نقدی هم هستیم.
سردار فضلی تاکید کرد: توفیق الهی را برای سردار غیب پرور می طلبیم که با انتصاب نایب امام زمان (عج)، فرمانده کل قوا امام خامنه ای به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج تبریک و تهنیت عرض می نماییم و برای ایشان موفقیت در اجرای فرامین ولایت را آرزومندیم.  
جانشین رئیس سازمان بسیج در پایان اظهار داشت: ما کارکنان و فرماندهان و پاسداران سازمان بسیج انتصاب سردار غیب پرور به ریاست سازمان بسیج را به ایشان تبریک عرض می نماییم. 

 

منبع خبر/ بسیج نیوز
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13