اخبار

1398/11/15
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر:

حضور ۳۱۳ نفر از سفیران تولید در مساجد کشور

۳۱۳ نفر از مدیران عامل کارخانجات با حضور در ۳۱۳ مسجد از توانمندی ها و ظرفیت های تولید کشور با مردم صحبت می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مناسبت دهه مبارک فجر، ۳۱۳ نفر از مدیران عامل کارخانجات با حضور در ۳۱۳ مسجد در سراسر کشور از توان مندی های تولیدات داخلی، کیفیت و گستردگی محصولات و پیشرفت تولید و صنعت کشور در طول ۴۰ ساله انقلاب، با مردم صحبت می کنند.

شناخت توانمندی های داخلی و کالای با کیفیت سبب ترغیب خرید از تولیدات ملی و حمایت از اقتصاد کشور می شود، لذا به همین منظور صاحبان صنایع با حضور در مساجد کشور محصولات کارخانه خود را معرفی می کنند و همچنین نظرات و انتقادهای حاضرین را دریافت و در دستور کار خود قرار می دهند تا بتوانند با توجه به ذائقه مصرف کننده کالا تولید کنند.

شعار حمایت از کالای ایرانی آنجا به منصه ظهور می رسد که مردم به صحنه بیایند و این موضوع به یک فرهنگ عمومی و مطالبه مردمی تبدیل شود و زیبایی تبلیغ این شعار آنجاست که این تبلیغ به وسیله کارگران و کارفرمایانی که برای تولید هزینه، انرژی و توان خود را گذاشته اند انجام شود.

ایران اسلامی سرشار از توانمندی هایی است که مولفه های قدرت را در بر می گیرند، آشنایی مردم با این توانمندی ها علاوه بر تزریق روحیه امید، منجر به تقویت فرهنگ غنی تعصب ملی خواهد شد که امید است جریانی را برای رونق اقتصادی کشور در بین آحاد مردم بوجود بیاورد.

همچنین می توان در مورد اجرایی شدن شعار "رونق تولید" مولفه های زیادی را برشمرد که یکی از مهمترین آنها حمایت مردمی است که بسیج در این بخش برنامه هایی را طرح ریزی و با قدرت برای اجرای آنها قدم برمی دارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13