اخبار

1398/03/07
جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان:

حفظ جایگاه معترضین محق، ضروری است

جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: در جامعه کار و تولید باید جایگاه کارگران شناخته شود و به حق آنان پرداخته شود نه اینکه به محض اعتراض برای ساکت نمودن صدایش او را از جایگاهش جدا کنند و او را سر خورده سازند و روحیه مطالبه گری را از وی صلب کنند

به گزلرش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار علی مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید بسیج کارگران و کارخانجات استان اذعان کرد : حضرت علی (ع ) در جایگاه مدیر و مدبر یک حکومت اسلامی حق محقین خود را شبانه بدون حتی کوچکترین چشم داشت به آنان عطا می کرد .

وی ادامه داد : در خطبه ۱۳۱ نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام مردمان کوفه را همچون بزغاله هایی میدیدند که در مقابل غرش شیر رمیده و فراری هستند و از اینکه دین را بپدیرند و خاشعانه به آن عمل کنند ترسیده و فراری هستند .

مطهری افزود : در ادامه همین خطبه بیان شده است که ؛ رشوه خوار در هر جایگاهی نمی تواند درست قضاوت کند و حق مردم را به حق بستاند لذا این مدیران هستند که با پاک دستی می توانند در همه موارد احقاق حق نمایند و کشور اسلامی را در راستای عدالت اصیل اسلامی حرکت دهند .

جانشین سپاه ثارالله کرمان ابراز کرد : در جامعه کار و تولید باید جایگاه کارگران شناخته شود و به حق آنان پرداخته شود نه اینکه به محض اعتراض برای ساکت نمودن صدایش او را از جایگاهش جدا کنند و او را سر خورده سازند و روحیه مطالبه گری را از وی صلب کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : نگاه بسیج کارگری نیز همین نگاه تکریمانه است زیرا افرادی که در این مسند قرار می گیرند ابتدائا در دین مداری توجیه می شوند و بعد برای خدمت کمر همت می بندند تا با رعایت موازین اسلامی جامعه را به تحرک در آورند و این امر سبب افزایش تولید خواهد شد و کارایی و راندمان نظام بالا خواهد رفت تا به حول قوه الهی در جنگ اقتصادی پرچم کشور ایران اسلامی بر افراشته تر از قبل گردد .

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13