اخبار

1397/11/07

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با خانواده شهید زمانی

دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به همراه تعدادی از مدیران این سازمان از خانواده شهید کاظم زمانی دیدار کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ،  دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به همراه تعدادی از مدیران  سازمان بسیج کارگری با خانواده شهید کاظم زمانی دیدار کردند .

مادر شهید زمانی چند سالی هست که به فرزند شهید خود پیوسته و دار فانی را وداع گفته است ، در این دیدار پدر بزرگوار شهید زمانی با رویی باز و آغوشی گرم از مهمان خود استقبال کردند .

شهید کاظم زمانی

این شهید والامقام در سال 1345 متولد شد. ایشان در خانواده ای نسبتا پر جمعیت به دنیا آمد و دارای 5 خواهر و برادر دیگر بود و از همان کودکی، فرزندی انقلابی و روشنفکر بود.

در زمان انقلاب در حالی که 13-14 سال داشت، فعالیت‌هایی می‌کرد و بعضی شب‌ها حتی تا ساعت 2 نیمه شب مشغول فعالیت انقلابی بود.

همچنین بعد از انقلاب نیز به فعالیت در بسیج علاقه‌ی زیادی داشت و پس از آغاز جنگ تحمیلی، بدلیل سن کم که با عث میشد نتواند در جبهه جنگ حاظر شود با دستکاری شناسنامه، خود را به جبهه نبرد حق علیه باطل رساند.

از همان ابتدا که وارد جبهه و جنگ علیه رژیم بعث شده بود چند ماهی می ماند و بعد به خانه باز می گشت ، اندکی بعد از کنار خانواده بودن دوباره به صحنه نبرد با دشمن بر می گشت تا اینکه برای تحویل سال نو به نزد خانواده باز میگررد و عید سال 65 را در کنار خانواده سپری می کند ، پس از بازگشت کاظم ، و با شرکت در عملیات کربلای یک در منطقه فاو به فیض شهادت نائل می شود .

روحش شاد و یادش گرامی باد

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13