اخبار

1398/12/20
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان کردستان:

راه اندازی و احیای کارخانه تولید البسه پزشکی و ماسک در سنندج

شرکت الداد مهر پارس با ظرفیت تولید سالانه 4.900.000 ماسک و البسه پزشکی در شهر سنندج افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم مقابله با این ویروس، بسیج کارگران و کارخانجات استان کردستان با هماهنگی های به عمل آماده با دستگاه های مربوطه و با حضور مدیر کل اداره صمت، مسئول صنعت اداره صمت و مسئول بسیج مهندسین صنعت و دیگر مدیران استانی، شرکت الداد مهر پارس تولید کننده البسه پزشکی و ماسک در شهر سنندج را احیا و راه اندازی نمودند.

به گفته مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کردستان: شرکت الداد مهر پارس با ظرفیت تولید سالانه 4.900.000 ماسک و البسه پزشکی در شهر سنندج فعالیت خود را از سر گرفته است و انتظار می رود تا در این شرایط که نیاز مردم و کادر درمانی، مراکز بهداشتی و بیمارستان ها به این محصولات بیشتر شده، با حمایت مدیران و تلاش جهادی کارگران در تولید بتوان نیاز استان را برطرف نمود.  

شرکت الداد مهر پارس درشهرک صنعتی شماره 3 سنندج واقع شده است، این شرکت در گذشته در زمینه تولید لباس های پزشکی یک بار مصرف فعالیت داشته که با توجه به  میزان تولید اندک عملا فعالیتی نداشته  ولی اخیرا با تولید لباس اتاق عمل و کاور مریض و انواع ماسک  با حمایت و پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات استان کردستان و مدیران و مسئولان استانی، مجددا افتتاح و به چرخه تولید بازگشته است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13