اخبار

1396/11/15

رشد ۶۳ درصدی تولید کمباین در اراک

تولید کمباین در بزرگترین شرکت کمباین خاورمیانه در اراک ۶۳ درصد رشد داشته است

به گزارش پایگاه خبری سازمان بسیج کارگری سپاه روح ا...:مدیر عامل شرکت کمباین سازی اراک گفت : با تلاش متخصصان ایرانی تولید کمباین در این شرکت ، رونقی دوباره گرفته و جایگاه خود را به عنوان بزرگترین شرکت کمباین سازی خاورمیانه باز یافته است.
حمیدی فرد با بیان اینکه همه مراحل تولید کمباین از ساخت مواد اولیه تا مونتاژ در این شرکت انجام می شود پیش بینی کرد امسال بیش از 700 کمباین در این کارخانه تولید شود.
وی اضافه کرد : پارسال 411 دستگاه انواع کمباین غلات و برنج در این شرکت تولید شد که صادرات 200 هزار دلاری آن علاوه بر تامین نیاز داخلی گواهی بر رونق تولید و اشتغال در این شرکت است .
 مدیر عامل شرکت کمباین سازی اراک گفت : امسال صادرات این شرکت رشد 100درصدی داشته و پیش بینی می شود بیش از 400 هزار دلار محصول این شرکت به کشورهای عراق ، تاجیکستان و ازبکستان صادر شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13