اخبار

1398/03/22
در استان آذربایجان شرقی رخ داد:

سامانه هوادهی تصفیه خانه داروسازی شهیدقاضی به بهره برداری رسید

با حضور مسئول بسیج کارگری و کارخانجات استان آذربایجان شرقی سامانه هوادهی تصفیه خانه داروسازی شهیدقاضی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سامانه هوادهی عمقی تصفیه خانه صنعتی شرکت داروسازی شهید قاضی شهرستان بستان آباد باحضور مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.

سامانه هوادهی عمقی تصفیه خانه شرکت داروسازی شهید قاضی در زمینی به گستره ۱۸۰ مترمربع و حجم هوادهی ۱۵۰ مترمکعب طراحی و اجرا شده است. ظرفیت روزانه این تصفیه خانه برای فاضلاب صنعتی ۱۷۰ مترمکعب در روز و برای فاضلاب انسانی ۳۰ مترمکعب خواهد بود و برای ساخت آن بیش از ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

شرکت داروسازی شهید قاضی بیش از ۶۵ درصد از داروهای تزریقی کشور را تولید می‌کند و در سال ۹۷ بیش از ۲.۵ میلیارد تومان به کشورهای عراق، تاجیکستان، عراق و ترکمنستان صادرات داشته است.

شهرستان بستان آباد به جهت وجود کارخانجات دارویی دانا، شهید قاضی و زهراوی قطب تولید دارو در کشور است.
انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13